Jak zarabiać na grach online? Poznaj najważniejsze zasady pracy zdalnej

Zarabianie na grach online może być dobrym sposobem na dodatkowy zarobek. Możliwość zarobienia wiąże się z kilkoma kategoriami:

 

  • Gry logiczne i zręcznościowe (Są to gry on-line, w których poszczególni gracze jednocześnie rozgrywają taką samą partię. Zwycięzcą zostaje osoba, która najszybciej lub najsprawniej rozegra jedną lub kilka partii. Czasami gra odbywa się na tym samym ekranie, co jest dodatkowym utrudnieniem dla graczy).
  • Gry sportowe (Gracze najczęściej rozgrywają mecz lub partię w jednej z wybranych dyscyplin sportowych. Może to być np. piłka nożna).
  • Gry planszowe (Np. warcaby, szachy lub tryktrak).
  • Poker (Jest kilka rodzajów pokera on-line, a jednym z najbardziej popularnych jest Texas Holdem i Omaha).

 

 

Zarabianie na grach online jest możliwe dzięki rywalizacji z innym, realnym przeciwnikiem i tworzeniu takich samych partii dla wszystkich zawodników. Aby zarabiać w ten sposób trzeba być najlepszym w tej dziedzinie. Dlatego przed odnoszeniem spektakularnych zwycięstw wiele osób poświęca długie godziny na gry on-line. Często wiąże się to z grą wirtualną walutą. Decyzja o grze za “prawdziwe pieniądze” przychodzi z czasem, kiedy poznajemy swoje możliwości i stajemy się ich pewni.

 

→ Zarabiaj grając w gry. Na jakich stronach można zarabiać prawdziwe pieniądze?

 

Istnieje wiele stron, na których można zarobić prawdziwe pieniądze. Do jednej z najpopularniejszych zalicza się StarGames, która posiada serwis na Malcie. Uważana jest za jedną z najbardziej bezpiecznych stron, dających możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Charakteryzuje ją duża liczba słabych i przeciętnych graczy, którzy przegrywają spore kwoty. To, zaś daje możliwość zarobienia osobom, które grają znacznie lepiej.
StarGames pozwala na wybór jednej z wielu gier, takich jak: remik, pasjans, pasjans pająk, lub np. chińczyk. Aby wygrać warto dobierać słabszych graczy, a unikać profesjonalistów.

Innym miejscem do gry jest platforma Skill7. Działa ona podobnie do StarGames. Daje możliwość wyboru spośród 32 gier karcianych, 8 gier planszowych, 5 sportowych i 8 arkanoidów. Istnieje możliwość rozgrywania tradycyjnych, dwuosobowych pojedynków oraz brania udziału w turniejach, gdzie możliwości zarobku są dużo większe.
Zarabianie na grach w serwisie Skill7 wiąże się z koniecznością rejestracji i dokonania pierwszej wpłaty. Wówczas otrzymuje się bonus w wysokości 50 euro.

 

 

Innym rodzajem gry on-line jest poker.
Wiele osób zaczyna przygodę z zarabianiem na graniu on-line w pokera przy wirtualnych stołach, gdzie gra za wirtualne pieniądze. Z czasem decydują się zagrać za prawdziwe wynagrodzenie.
Poker na pieniądze online uznawany jest przez wielu za grę hazardową. Wiąże się z możliwością przegrania kilku partii, ale osiągnięcia ostatecznego dobrego zysku w ostatecznym rozrachunku. Charakter gry określają działania matematyczne, losowość i umiejętność logicznego rozumowania. To powoduje, że poker uważany jest za trudną grę. Niektórzy wskazują też, że potrzebna jest w nim mocna psychika i odporność na stres.
Najbardziej popularny rodzaj pokera to Texas Holdem. Jest to rozgrywka, w której partia składa się z 5 kart wspólnych, układanych na stole i dwóch własnych oraz 4 tur licytacji.

Co ciekawe, popularność gry w pokera on-line gwałtownie wzrosła po zwycięstwie Chrisa Moneymakera w największym turnieju pokerowym na świecie – World Series od Poker w 2003 r. Chris zakwalifikował się na niego internetowo, wpłacając wpisowe (zaledwie 86 dolarów). Zysk, jaki przyniosło mu zwycięstwo to blisko 2,5 mln dolarów. Po tym wydarzeniu wielu użytkowników sieci zdecydowało się na spróbowanie sił w internetowej grze w pokera. Od nazwiska zwycięskiego gracza określono szerokie zainteresowanie internetowym pokerem jako “efekt Moneymakera”.

 

→ Zarabiaj grając w pokera on-line. O czym pamiętać? Na co zwracać uwagę? Sprawdź porady

Wiele osób decyduje się na grę w pokera on-line, ponieważ kusi ich możliwość wysokich zarobków i nienormowane godziny gry. Jednak, decydując się na grę w pokera przez Internet, warto pamiętać, żeby stale się uczyć, rozwijać i wykazywać silną psychiką. Najlepsze wyniki odnoszą ci, dla których gra jest przyjemnością, oderwaniem od rzeczywistości, a nie trudną rozgrywką z innymi i z własnymi słabościami. Taktyka, by nie koncentrować się na osiąganiu jak najwyższego zysku, ale na radości z gry okazuje się skuteczna.

 

 

Co ciekawe, wielu dobrych graczy to mistrzowie szachów i bardzo dobrzy gracze komputerowi. Dla nich gra w pokera na pieniądze jest bardziej dochodowym zajęciem niż to, co wcześniej wykonywali, a posiadana wiedza i umiejętności pozwalają szybko odnaleźć się w rozgrywkach.

Zaczynając grę on-line w pokera warto zdecydować się na darmowy bonus bez depozytu, co pozwala nie ryzykować własnych środków i nie ponieść już na starcie znacznych strat. Warto też zarejestrować się w dobrym serwisie i uczyć się od najlepszych graczy. Należy też pamiętać, że dobre wyniki przyjdą z czasem, nie oczekując na starcie wysokich wygranych.

Poker to trudna i wymagająca doświadczenia gra, dlatego należy dać sobie czas na naukę jej zasad. Jeśli jednak, uważasz, że masz dużo silnej woli, lubisz się uczyć i chcesz zarabiać dużo – zacznij grać w pokera on-line i zarabiaj grając. W ten sposób połączysz rozrywkę, jaką daje poker przez Internet za pieniądze z dobrym zarabianiem. 

Jeśli interesują Cię inne metody zarabiania zdalnego sprawdź na czym można zarabiać dzięki możliwości jaką daje praca on-line.