Wypełnianie ankiet

→ Zarabianie pieniędzy na ankietach. Sprawdź jak zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet online

 

Poziom trudności: Łatwe
Czas: Nie wymaga dużego zaangażowania czasu
Możliwości zarobku: Uzależnione od umiejętności i doświadczenia

 

Sposobów na zarabianie w domu jest wiele. Jednym z nich, niewymagającym dużej wiedzy, jest wypełnianie ankiet online przez Internet. W tego typu pracy nie potrzeba dużego zaplecza – wystarczy komputer, dostęp do Internetu i wolny czas. Płatne ankiety internetowe to okazja na dorobienie do domowego budżetu. I choć nie daje możliwości uzyskania wysokich dochodów, ale jest ciekawą formę do zarabiania przez Internet.

 

 

Praca w domu przy zarabianiu na ankietach pozwala na:

  • duże zróżnicowanie tematyczne
  • elastyczność pracy
  • brak doświadczenia
  • możliwość wybory wśród dużej liczby zleceniodawców płatnych ankiet

Wypełnianie płatnych ankiet to zajęcie, które można wykonywać w domowym zaciszu. Nie wymaga szczególnych umiejętności i można je dopasować do swojego rozkładu dnia. Ankiety internetowe nie są trudne, nie potrzeba specjalistycznych uprawnień, by je wypełnić, a w wielu przypadkach liczy się “tylko” szczera odpowiedź respondentów, ponieważ zleceniodawcom zależy na uzyskaniu konkretnej liczby odpowiedzi w grupie badanej. Średnio czas wypełnienia ankiety online płatnej wynosi ok. 15 minut. Można pracować dla kilku zleceniodawców, co pozwala na uzyskanie większych dochodów, choć wymaga też większej ilości czasu i znacznego zaangażowania.

 

→ Wypełnianie ankiet online. Z czym wiąże się zarabianie na ankietach internetowych?

 

Płatne ankiety internetowe to sposób na zarabianie, który po dłuższym okresie czasu może okazać się bardzo opłacalny. Dlatego warto przejrzeć oferty różnych firm zlecających ich wypełnianie. W przypadku niektórych ankiet istnieje ryzyko, że nie zakwalifikujemy się do badania, z uwagi np. na specyficzne wymagania demograficzne, na co nie mamy wpływu. Niektóre firmy w takim wypadku przyznają ankietowanym punkty, a inne nie.
Częstotliwość pojawiania się ankiet jest różna i zależy od popularności danego serwisu. W przypadku niektórych firm pojawiają się rzadko, co przekłada się również na znacznie niższe dochody.

 

 

→ Praca w domu wprowadzanie danych. Jak wybrać dobry serwis do zarabiania?

 

Płatne wypełnianie ankiet przez Internet należy zacząć od wyboru odpowiedniego serwisu i założenia w nim konta. Zasady działania tego typu serwisów są podobne. Można zarejestrować się na kilku. Warto przy tym zwrócić uwagę na takie detale jak:

  • częstotliwość pojawiania się ankiet płatnych
  • ilość dostępnych ankiet oraz ich tematyka
  • minimalny próg, potrzebny do realizacji wypłaty
  • sposób wypłaty pieniędzy (PayPal, rachunek bankowy itp.)
  • wypłacalność i opinie o firmie
  • wiarygodność firmy

Zarabianie na ankietach online nie daje możliwości osiągania wysokich dochodów, ale jeżeli wykażemy się cierpliwością, pozwala na osiąganie regularnych dochodów. Najczęściej tego typu współpraca polega na zbieraniu punktów, które potem wymieniane są na pieniądze lub bony zakupowe do wybranych sklepów, w niektórych serwisach za wypełnianie ankiet zarabiamy bezpośrednio $ lub €.

 

 

→ Wypełnianie ankiet online – opinie. Sprawdź jak zacząć i zarabiaj na ankietach

 

Zazwyczaj rejestracja na stronach z ankietami wiąże się z koniecznością udzielenia odpowiedzi na kilka pytań, dotyczących: wykształcenia, wieku, pracy, miejsca zamieszkania itp. W oparciu o te dane demograficzne zostajemy zakwalifikowani do grupy docelowej, która zostaje poddana badaniom. Rejestracja jest czasochłonna, ale odbywa się tylko raz. Niektóre strony nie posiadają polskiej wersji w trakcie rejestracji, dlatego należy posługiwać się językiem angielskim lub używać tłumacza internetowego.

Strony, na których można zarabiać to m.in.:

ySense – największa na świecie platforma z płatnymi ankietami, ofertami i zadaniami, można na niej zarabiać nawet 30$ – 50$ dziennie, została założona w 2007 roku, obecnie należy do firmy Prodege, LLC. która jest również właścicielem SwagBucks i innych podobnych serwisów. Do tej pory firma wypłaciła ponad 43 miliony dolarów i zatrudnia prawie 8 milionów użytkowników z całego świata.
Średni zarobek w tym serwisie to około 0.80$ – 2.50$ przy wypełnianiu ankiety, która zajmuje średnio ok. 10 minut. Wypłaty można dokonać już po uzbieraniu 10$ w systemie PayPal lub 5$ w systemie Skrill i Amazon.
Serwis oferuje bonus za wykonywanie zadań i wypełnianie ankiet +16% dziennych zarobków, który zwiększa się po 3 dniach systematycznego wypełniania zadań i ankiet.
Wszystkie ankiety są po polsku, problematyczna może być jedynie rejestracja (w języku ang.) i pierwsze skonfigurowanie profilu, tak aby otrzymywać zaproszenia do wielu ankiet, dlatego przygotowaliśmy darmowy poradnik w którym wyjaśniamy zasady funkcjonowania ySense i udzielamy wielu cennych porad, stosując się do nich można bez wysiłku zacząć zarabiać bardzo dobre pieniądze w tym serwisie, są one przydatne także dla zaawansowanych użytkowników posiadających już konto.

 

 

Myiyo – jedna z stron z ankietami. Badania za jej pośrednictwem zlecają duże firmy, organizacje rządowe i pozarządowe. Wypłaty odbywają się w walucie europejskiej.
Średni zarobek w tym serwisie to ok. 1 Euro (1000 punktów) przy wypełnianiu ankiety, co zajmuje średnio ok. 15 minut. Wypłata odbywa się po uzbieraniu 10000 punktów w systemie PayPal.
Bonus za rejestrację w serwisie wynosi 600 punktów.

 

Qassa – duży serwis, który oferuje ankiety przez Internet do wypełniania. W ofercie serwisu znajdują się też inne metody zarabiania przez Internet, w tym m.in. program lojalnościowy za zakupy online, czytanie maili i udział w konkursie.
Średni zarobek na ankiecie wynosi 2 – 5 zł, a wypłaty odbywają się od 50 złotych (na konto bankowe).
Jednorazowy bonus za rejestrację w serwisie to 100 000 (5 zł).

 

MyPanelBase – jest to platforma ze średnią liczbą ankiet. Wyróżnia ją wysoka jakość ankiet, co przekłada się na wyższe, w porównaniu do innych serwisów, wynagrodzenie. Panel jest prosty i wygodny w obsłudze, co znacznie ułatwia pracę.
Średni dochód z wypełnienia jednej ankiety wynosi 0,8 – 4 zł. Czas wypełnienia ankiety jest zróżnicowany – nawet od 2 minut.
Wypłata odbywa się przelewem PayPal przy uzyskaniu minimalnej kwoty – 50 zł.

 

→ Zarabianie na ankietach. Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet internetowych?

 

Jak wynika z wyżej przytoczonych informacji zarobki są zróżnicowane i zależą m.in. od firmy, dla której pracujemy. Kolejna, istotna kwestia to ilość wypełnianych ankiet – im więcej, tym większy dochód. Należy, jednak zaznaczyć, że na wypełnianiu ankiet online nie zarobimy dużych kwot. Może to być raczej sposób na dorobienie do domowego budżetu lub dodatkowe pieniądze np. na weekendowe wyjście do kina.

 

Zarabianie przez Internet na ankietach to wygodny i bezpieczny sposób na zarabianie w domu. Nie gwarantuje wysokich dochodów, ale nie wymaga też specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Pozwala też na elastyczne godziny pracy.