Regulamin

Regulamin

Strona topeducation.com.pl udostępnia poniższy tekst, określany dalej jako regulamin. Zamieszczono w nim informacje o polityce prywatności, warunkach, na jakich korzysta się ze strony internetowej oraz o treściach dotyczących regulaminu.

Postanowienia ogólne.

 1. Osoby odwiedzające topeducation.com.pl są zobowiązane do zapoznania się z treścią regulaminu.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z topeducation.com.pl. Odnoszą się one do sposobu odbioru informacji zamieszczonych na tej witrynie.
 3. Wszystkie informacje na stronie topeducation.com.pl są wyłącznie treścią informacyjną.
 4. Strona topeducation.com.pl podaje do wiadomości, że nie jest brokerem lub dealerem usług finansowych opartym o organ regulujący. Twórcy topeducation.com.pl nie mają licencji ani kwalifikacji odnoszących się do porad inwestycyjnych. Wiadomości ze strony topeducation.com.pl powinny być traktowane w charakterze materiałów edukacyjnych lub informacyjnych.
 5. Strona topeducation.com.pl zawiera wyłącznie treści informacyjne. Może zawierać reklamy i odnośniki do innych stron internetowych, z jakich posiadacz strony może otrzymywać wynagrodzenie albo inne korzyści. Zależy to od uzgodnionych warunków.
 6. Treści na stronie topeducation.com.pl to opinie i poglądy jej twórców, a także osób odwiedzających stronę. Jedynie w takie sposób można rozumieć jej treść. Informacje i treści zamieszczone na topeducation.com.pl są własnością właścicieli witryny. Zakazuje się rozpowszechniania, zmiany i wykorzystania treści strony. W przypadku naruszenia postanowień redakcja topeducation.com.pl ma możliwość wszczęcia postępowania sądowego.
 7. Czytelnicy i goście strony podejmują samodzielne decyzje finansowe. Redakcja topeducation.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za owe decyzje. Udziela także informacji, że materiały na stronie nie są ani ofertą, ani rekomendacją.
 8. Użytkownik lub gość strony zgadza się, że handel oraz inwestycje są działaniami opartymi o spekulacje. Niosą one ryzyko utraty środków. Każdy z czytelników może utracić całość lub też większość pieniędzy zgromadzonych na koncie. Czytelnicy nie powinni angażować się w wymienione działania bez skontaktowania się z doświadczonym doradcą finansowym. Redakcja strony informuje, że nie powinno się ryzykować kapitału, na którego utratę użytkownik nie może sobie pozwolić.
 9. Inwestowanie w Forex, kryptowaluty, CFD, opcje binarne lub w inne instrumenty finansowe nie powinno polegać na treściach strony topeducation.com.pl. Nasza redakcja informuje, że nie jest w posiadaniu licencji albo rejestracji w charakterze konsultantów, albo doradców.
 10. W przypadku gdy czytelnik zechce inwestować w papiery wartościowe, opcje binarne lub w inne instrumenty finansowe , to sam ponosi za to odpowiedzialność. Redakcja topeducation.com.pl nie bierze odpowiedzialności za starty finansowe poniesione przez swoich czytelników.
 11. Opublikowane na stronie komentarze użytkowników oraz ich treść stają się wiadomościami publicznymi.
 12. Nasza redakcja podaje, że ma prawo do usuwania komentarzy, które:
  1. Nie mają związku z komentowanym artykułem.
  2. Są wulgarne, obsceniczne i obraźliwe bez względu na formę ich publikacji (tekstowa, dźwiękowa, graficzna). Nie wolno także stosować wulgaryzmów w formie skróconej.
  3. Będące niezgodnymi z obowiązującym prawem.
  4. Będącymi w związku z kampaniami politycznymi, społecznymi lub reklamowymi.
  5. Są spamem i zawierają niepotrzebne informacje.
  6. Mają awatar naruszający prawo lub dobre obyczaje.
  7. Są nieczytelne ze względu na dużą ilość błędów stylistycznych, ortograficznych lub przez brak możliwości odczytania sensu wypowiedzi.
  8. Są pisane w całości z wielkich liter z nadużyciem znaków specjalnych.
  9. Zawierają w treści dane osobowe osób prywatnych, dotyczą osób trzecich niezwiązanych z artykułem.
  10. Zawierają dane prywatne, takie jak przykładowo: email, adres, telefon.
  11. Są skierowane do redakcji topeducation.com.pl. Tego rodzaju treści powinny być kierowane wprost do redakcji.
 13. Zakazuje się zamieszczania komentarzy:
  1. Proponujących spożycie alkoholu, środków odurzających i narkotyków.
  2. Obrażających osoby publiczne.
  3. Zawierające bezpodstawne oskarżenia innych osób.
 14. Redakcja zastrzega sobie prawo do modyfikacji wpisów naruszających regulamin.
 15. Redakcja może zmienić niniejszy regulamin w każdej chwili ze skutkiem natychmiastowym od czasu jego publikacji.

 

Odpowiedzialność serwisu.

 1. Osoby odwiedzające topeducation.com.pl powinny zapoznać się z regulaminem strony.
 2. W treści strony mogą być zamieszczone odnośniki do programów partnerskich, z których właściciel topeducation.com.pl może czerpać zysk.
 3. Posiadacz strony topeducation.com.pl nie bierze odpowiedzialności za treści z innych stron, które może zostać przekierowany użytkownik.
 4. Na stronie topeducation.com.pl mogą być promowane firmy i instytucje finansowe, z jakich właściciel może czerpać zysk.
 5. Informacje ze strony topeducation.com.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie jest on sugestią do wykonywania żadnych transakcji obrotu instrumentami finansowymi lub innymi formami inwestowania.
 6. Informacje ze strony topeducation.com.pl nie są rekomendacjami dotyczącymi instrumentów finansowych lub innych form inwestycji.
 7. Informacje ze strony topeducation.com.pl nie są rekomendacjami dotyczącymi instrumentów finansowych, ich emitentów ani wystawców.
 8. Treści ze strony topeducation.com.pl nie mogą być rozumiane jako doradztwo prawne bądź finansowe.
 9. Czytelnik strony oświadcza, że rozumie zasady działalności obowiązujące na topeducation.com.pl.
 10. Redakcja topeducation.com.pl nie jest odpowiedzialna za:
  1. Podjęte przez czytelnika lub osoby trzecie decyzje inwestycyjne oparte o informacje z serwisu.
  2. Straty powstałe z inwestycji opartych informacje zaczerpnięte z serwisu.
  3. Rzetelności, prawidłowości i działania portali lub instytucji, na jakie zostały skierowane linki strony.

 

Informacja o prawach autorskich.

Treści ze strony topeducation.com.pl są chronione prawami autorskimi i należą wyłącznie do redakcji. Zakazuje się ich kopiowania i dystrybuowania bez zgody autora.